BMW X5 X-DRIVE VITI 2010

10,500 €


manufacturing
BMW X5
swap_driving_apps_wheel
220,000 km
water_drop
E zezë
local_gas_station
Benzin
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2010
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

Shitet makina, per arsye mos perdorimi
X5 35d (286)hp viti 2010 pa taks luksi
Makina esht me te gjitha sherbimet ne kohe
Dhe nuk ka nevoj per asnji sherbim.
Xhama te zij para mrapa me leje
Tavan full panoram.

AEO
Nr. Tel: +355695766849 Postuar më: 29 Prill 2024
KONTAKTO TANI