Të gjetura:

...
Gjetje

Sot rreth ores 15 e 30 kam gjetur nji protofol tek rruga kodra priftit afer venus

Sonila
+355685204977

11 Prill 2024 - 16:45:44

...
Patenta

Pershendetje sapo kam gjetur kte patenten te zonjes nese vet apo I aferm tja dorzoj

Ronalt lipo
+355682977598

10 Prill 2024 - 14:01:52

...
Celesa te humbura - Tirana e Re

Eshte gjetur nje celes me maske veneziane ne autobusin e Tiranes se Re

Lejdi
+355697285244

5 Prill 2024 - 19:00:13

...
Cellular i gjetur

Kush e njehe personin ne foto ta njotoje te mare ne numrin e tij per te rimare cellularin e tij

Genti
+355696131111

2 Prill 2024 - 22:01:12

...
Celesa

Jane gjetur keto celesat. 0695230836

Oonn
+355695230836

2 Prill 2024 - 17:55:50

...
Gjetja e nje potofoli

Kam gjetur nje portofol nga liqeni rreth ores 10.00 Nuk ka mjet indentifikim por kam gjetur kete leter brenda

Dajana
+355685891989

2 Prill 2024 - 11:15:59

...
Karta te gjetura te nje studenteje

Djemte e nje shoqes time, kane gjetur disa karta ne rruge prane ish-Lodrave tek Rr. Elbasanit, te nje studenteje te Fakultetit Ekonomik dhe do te donin tja kthenin. Ju lutem kush mund ta njohi qe te mund te lidhemi?

mari
+355672850813

2 Prill 2024 - 10:46:44

...
Gjetur 2 celsa tek liqeni

Jane gjetur dy celsa tek liqeni artificial sot ne tirane rreth ores 13:20 Nr.kontakti: 0694916784

Endri
+355694916784

31 Mars 2024 - 16:30:35

...
kam gjet nje id

kam gjetur ne lagje16 durrses perball big marketi nje id te nej personi

taulant
+355692170418

30 Mars 2024 - 11:58:51

...
Me ka humbur portofoli

Me ka humbur portofoli gjat rruges Tirane-Durres. Ajo qe me intereson jan patenta dhe kartat kush e ka gjetur eshte i lutur te kontaktoj

Festi
+355695782612

28 Mars 2024 - 17:52:57

...
Telefon i gjetur ne Rinas

Telefon i gjetur ne Rinas, personit qe i ka humbur te kontaktoje: +355 67 739 5665

Lenci
+355677395665

28 Mars 2024 - 10:58:57

...
Pashaporte

Rruga bardhyl berber deliu

Ervis
+355698331847

27 Mars 2024 - 15:17:13

...
I humbur

Përshëndetje! Në Laprake te fusha e sportit kemi gjetur këtë dashurin, per momentin është i sigurt pranë nesh, në qafë ka një rrip të verdhe fosforishent. Ju lutem kush të mundet ta shpërndaj.

Xhorxhia
+355695450171

26 Mars 2024 - 23:40:28

...
Celsa

Jane gjetur 2 celsa afer rruges se vilave pas kristal center

ori
+3553051799

26 Mars 2024 - 17:12:23

...
Cante

Eshte gjetur nje cante e nje studentje tek fakulteti i gjuheve te huaja ngjyre verdhe ne oren 10:40 tek stacioni i autobusit canta eshte derguar tek dega e ekonomise tek fakulteti i gjuheve te huaja

Gisela
+355692898091

26 Mars 2024 - 10:57:43

...
Çelesa shtepije

Kam gjetur 1 pal qelsa shpije bashke me cip ashensori. Prane kryqezimit siri kodra 0685611039

Aleks
+355685611039

22 Mars 2024 - 11:57:35

...
Portofol i gjetur ne don bosko

Eshte gjetur portofol ne don bosko,

Gjergji
+355692217085

22 Mars 2024 - 00:44:54

...
Celsa

Kam gjetur celsa ne dr, tek vollga. Tek stolat. ne date 18mars. Nr cel 0692243498

Florian
+355692243498

19 Mars 2024 - 00:02:58

...
Mace e gjetur

Macja e gjetur tek pallati perball Viles L ne Astir me date 16.03.2024, duket mace shtepie. Per momentin po e strehoj por nuk mundem ta mbaj gjate. Kerkohet familja qe e ka. Faleminderit!

Entela
+355684454456

18 Mars 2024 - 17:26:54

...
Qen i gjetur

Pershendetje eshte gjetur nje qen maltez femer prane spitalit te traumes tek rruga Dritan Hoxha .

Ana Maria
+355696281263

17 Mars 2024 - 19:45:32