Ofertë pune: Zgarist dhe fastfood-ier me/pa eksperience

📢 Zgara 5 Maji ofron mundesi punesimi per zgarist dhe fastfood-ier me/pa eksperience.


✅Kriteret e punes:


💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh


👉Kanditatet pa eksperience


😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet


👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale
✅Ofrohet:


💸 Pagesa per zgarist 75000 leke

💸Pagesa per fastfood-er me marreveshje💥Sigurime dhe ushqim te perfshire


✔2 dite ne muaj pushim


🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍 Adresa: Rruga 5 Maj 100 metra posht Concord Center, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit .
Ju mirepresim❕
Postoi:
Zgarist +355697778558 Paga: 750 € 29 Prill 2024, Tiranë