E humbur: Portofol

Pershendetje me ka humbur nje portofol tek ura e shkozetit afer Bau House Nese e ka gjet ndokush ju lutem te me kontaktoje Ka pas rreth 300 mij lek te vjetra dhe kartat Me shume me interesojne kartat 0682656870
Kontakt:
Arber +355682656870 3 Prill 2024 - 17:01:28