E humbur: Portofol

Pershendetje si jeni? Sot ne oren 8.30-9:00 nga concord center deri te fillimi i rruges se kavajes kam ecur dhe me ka rene nje portofol i vogel ngjyre kafe. Kishte karten time t id dhe disa karta banke dhe celsat e shpise. Do ju lutesha kush e ka gjetur te me kontaktoje ne nr 0689290886 Jonida Miminllari. Flm
Kontakt:
Jonida +355689290886 3 Prill 2024 - 19:26:53