E humbur: Portofol i humbur

Prsh , Sot me date 11 rreth ores 12:10 me ka humbur portofoli me karte dhe patente gjermane si dhe nje shume Lekesh ne kashar tek EcoHydrogen sapo kalon topchannel .. kam siguruar kamerat e nje biznesi dhe dy cuna qe ishin me nje fugon albeni kane parkuar aty dhe kan pare portofolin qe me ka rene dhe e kane mare … Video eshte dhe me fytytat e atyre dy personave … ju bej thirrje te mi kthejne pasi i kam shum te rendesishme dokumentat gjermane . Do kene dhe shperblim ! 0693533435 Kleo Begolli ky eshte nr im
Kontakt:
Kleo +355693533435 11 Prill 2024 - 16:25:50