E humbur: Portofol

Sot me darke ka humbur nje portofol meshkujsh ngjyre jeshile afer zones se lokal Ujvara te stadiumi Dinamo . Ka brenda nje sasi te konsiderueshme lekesh dhe shume dokumente e karta qe jane teper te rendesishme , ju lutem kush e gjen ka e nje shperblim .
Kontakt:
Erald +355695771390 11 Prill 2024 - 22:01:01