Të humbura:

...
Papagall i humbur

Papagalli ka humbur sot me date 1 prill ne babrru . Ju lutem kush e shikon ose e gjen te njoftoj ne nr e tel 0686135080 faleminderit

Elida
+355683571329

1 Prill 2024 - 15:26:15

...
QEN I HUMBUR

Mini Poodle i humbur tek City Park në Autostradë.Ka humbur rreth orës 17:30, data 30.03.2024. Ka litar fosforeshent të vendosur. Ofrohet shpërblim

Mondi Dhima
+355696659515

1 Prill 2024 - 14:47:21

...
Iphon 12 pro max

Pershendetje ,mbrem me daten 31/03/2024 rrethe ores 1: 00 am me ka rene nje tele IPhone perball karburant Swiss kthesa e Milotit ,KURBIN . ju lutem kush e ka gjetur te me kontaktoj

Valmir
+38349176391

31 Mars 2024 - 17:48:27

...
Ka humbur cels golfi 5 (volkswagen)

Si sot nje nje jav me pare me datë 24 mars ka humbur nje cels golfi 5. Dyshoj qe me shume mundesi ka humbur tek stacioni i urbanit te kamzes ne Insitut tek UBT . Ai qe e ka gjetur i lutem te ma ktheje !!! Faleminderit paraprakisht !!! Nr.kontakti 0694916784

Endri
+355694916784

31 Mars 2024 - 16:34:38

...
Celsa te humbur tek liqeni artificial

Jane gjerur 2 celsa te himbur tek liqeni artificial Tirane nga ora 13:20 Nr.kontakti: 0694916784

Endri
+355694916784

31 Mars 2024 - 13:37:31

...
Humbur portofol

Humbur portofol tek zona e unezes se re

Alban Malo
+355691112123

31 Mars 2024 - 12:02:10

...
Celesa te humbur, qender Tirane

Pershendetje! Kemi humbur 1 celes motorri, 1 celes shpie metalik dhe 1 pult te zi motorri rreth qendres se Tiranes, rr. Mine Peza dhe zona perreth. Kush e gjen ka shperblim. Kontaktoni: ‪+355692816101‬

Megi
+355696306880

30 Mars 2024 - 18:57:44

...
Berset i humbur ne Shkoder

Ckemi si jeni ? Me dt 28 nga ora 11-12 e nates i ka humbur nje berset nje te afermit tim gjate aksit ngu ura bahcallekut deri ne xhabije . Nuk i interesojn lekt vetem dokumentat sps ka edhe nje dokument kujtim te nje te afermit qe nuk jeton me dhe plus dokumentat franceze. Kush i dorzon do kete shperblim . Ps. Nuk na interesojne leket ne portofol.

Anisa
+355699766587

30 Mars 2024 - 17:45:03

...
Portofol

I gjetur te sofia ne muradie Vlore

Najada
+355692907434

30 Mars 2024 - 13:27:42

...
Çelsa shtëpie

Me datën 29 mars rreth orës 5 të mbasdites në trotuar në Paskuqan ,përball mermerit janë gjetur 2 çelësa shtëpie.Personit që i kan humbur ju lutem të më kontaktoj në nr:069 312 8807

Sonila
+355693128807

30 Mars 2024 - 09:42:05

...
Portofol i humbur

Me ka humb nje portofol dje ne urbanin e Tiranes se Re besoj nga dreka dat 29.03.2024. Ngjyre mjalti ne te verdhe te massimos. Nese dikush e ka gjetur diku ju lutem te me kontaktoj pasi kam kartat te gjitha aty.

Melizeta
+355683210389

30 Mars 2024 - 09:33:20

...
Cante cunash e humbur ne kamez

Me ka himbur cante cunash ne kamez. Brenda kishte cels makine, portofol dhe 50 eur

Gerhard Canellari
+355695793813

29 Mars 2024 - 23:44:59

...
Kuleta

Pershendetje me date 28 mars rreth ores 3 me ka humbur nje kulete louis vuitton ne qytetin e durresit ne zonen prane tregut te fruta perimeve brenda ne kulete kam pasur karten personale karten e bankes patenten dhe disa para. Parate le ti mbaj mjafton qe te me kthej kartat do i lutesha personit qe e ka gjetur te me kontaktoj ne numrin e telefonit 0693449314

Ervis
+355693449314

29 Mars 2024 - 22:25:27

...
Kulet e humbur tek Laguna

Pershendetje. Rreth ores 7:15 te darkes, me ka humbur kuleta tek Piceri Laguna e cila ndodhet mu perball me Piramiden. Detajet e kuletes jan keto : Ngjyre e zeze, firma eshte Balenciaga me shkrim te bardh dhe brenda saj jan dy foto dhe kartat personale. Ju lutem nese e gjeni, me kontaktoni tek numri im personal : 0699806144. Ai qe e gjen ose e ka, do paguhet nje shume monetare nese e gjen dhe me kontakton.

Xhonatan
+355699806144

29 Mars 2024 - 21:38:34

...
Te ngaterruara

Pershendetje sot me date 29/03/2024 te xhamia Dine Hoxha ka ngaterruar atletet e veta ka marre te miat modeli NikeAirForce1 nr 41

Ahmet
+355685045950

29 Mars 2024 - 16:49:57

...
Cante

Pershendetje ju lutem me ndihmoni Sot kam ardhur nga italia Roma campino dhe ne tirane ne avjon Rinas nje person ka ngaterruar qanten ka marr qanten time dhe me ka len kte ju lumtem me kontaktoni

Valbona
+355684454205

29 Mars 2024 - 11:43:10

...
Cante

Pershendetje ju lutem me ndihmoni Sot kam ardhur nga italia Roma campino dhe ne tirane ne avjon Rinas nje person ka ngaterruar qanten ka marr qanten time dhe me ka len kte ju lumtem me kontaktoni

Valbona
+355684454205

29 Mars 2024 - 11:42:16

...
Humbje

Pershendetje ... me date 28.03.2024 reth ores 21:00 afer ures nisharakut perball dyqanit pure parfum me ka rene portofoli kur kam dale nga makina brenda jan te gjitha kartat personale te bankes dhe patenta...i lutesha personit qe e ka gjet te me kontaktoj tek ky nr 0684640566

Klodian
+355684640566

29 Mars 2024 - 11:38:48

...
Humbje

Doja te beja nje raportim tek ju ne lidhje me nje cant qe me ka humbur ketu ne shkoder qe ka pas brenda nje shum te majme lekesh por ma e rendesishmja eshte qe kam shm karta me vler brenda dhe nuk interesojn leket por vetem kartat qe ka brenda ju lutem qose mundeni ta postoni sepse vetem ju mund te me zgjidhni problemin qe kam tani

..
+355699766587

29 Mars 2024 - 01:22:26

...
Portofol i humbur

Me ra portofoli nga makina duke zbritur tek kryqezimi ne bllok RRUGA VASO PASHA prane lokalit sartoria del sapori perballe credins bank

Kliti
+355692030115

28 Mars 2024 - 22:53:29