Të humbura:

...
kam humbur qenin ne fushe kruje

me ka humbur nje qenush diten e djele ne zonen e fush krujes jemi shum te kidhur me qenin,ju lutem nese dikush e gjen ose e ka marre me lajmeroni ne kete nr dhe do japim shperblim Tel: 0675719631

Moka
+355675719631

21 Nëntor 2023 - 17:23:55

...
Ka humbur papagalli

Pershendetje: ka humbur papagalli tek zona e konvikteve te inxhinjeris se ndertimit ju lutem nqs dikush mund ta ket gjetur te na kontaktoj Tel: 0694441040

Rio
+355694441040

18 Nëntor 2023 - 13:38:11

...
Targe e humbur

Targe e humbur e personalizuar AC555EX ne rast se dikush e ka gjetur lutem ta ktheni kundrejt nje shperblimi Tel: 0684479898

Adnand
+355684479898

18 Nëntor 2023 - 13:37:06

...
Mace e humbur ne zonen e ish bllokut

Te shtunen ne darke ne daten 11/11/2023 ka humbur nje mace nje zonen e ish bllokut pallati Manhattan. Ka nje qafore te kuqeme zile te vogel. Nese e therret Hima kthen koken. Ju lutem nese e shikoni na kontaktoni ne nr e tel 0692021686. Ofrojme shperblim! Tel: 692080302

Dorina
+355692080302

18 Nëntor 2023 - 13:35:36

...
Portofol i humbur

Pershendetje , me ka humbur portofoli ne daten 17.11.2023 ne zonen e Astirit. Do i lutesha nese e ka gjetur dikush te me kontaktoj. Faleminderit Tel: 0686373769

Xhesika
+355686373769

18 Nëntor 2023 - 13:34:03

...
Cante meshkujsh

Pershendetje , me ka humbur portofoli ne daten 17.11.2023 ne zonen e Astirit. Do i lutesha nese e ka gjetur dikush te me kontaktoj. Faleminderit Tel: 0686373769

Lionel
+355693313265

18 Nëntor 2023 - 13:32:13

...
Portofol i humbur tek pallati me shigjeta

Eshte humbur nje portofol diteten e sotme tek pallati me shigjeta Rreth ores 10 te mengjesit portofoli eshte ngjyre e zeze me kafe i markes loius vuitton brenda ndodhen dokumenta te rendesishme dhe nje shume e konsiderueshme parashe kush e gjen do i ofrohet demshperblim. Tel: 0696489682

Abaz
+355696489682

18 Nëntor 2023 - 13:28:58

...
Me ka humbur qenushi

Pershendetje! Sot ne Shijak, prapa pasticeri Piazzes me ka humbur nje qenush i vogel i bardhe. Esht qenush minispitz, shum lozonjar. Ju lutem kushdo qe mund ta gjej, te me kontaktoje sepse eshte qenushi i djalit, ia bleva para 1 muaji per ditelindje. Edhe jane shoke te pandare te dy.. ju lutem shume te gjitheve, me ndihmoni 😭😭 Tel: 0686116016

Inna norja
+355686116016

18 Nëntor 2023 - 13:26:26

...
Cante e humbur

Me ka humbur nje cante e zeze e vogel ne zonen e yzberishtit afer lokalit cormeum brenda gjendet portofoli dhe disa te tjera ju lutem kush e ka gjetur tme kontaktoj.

Erisa
+355693495422

18 Nëntor 2023 - 13:22:30

...
Iphone 12 pro max I humbur

Humbur ne zonen e 9- Katsheve afer Pazarit te Ri ne Tirane.

Brilant Boksi
+355673375581

7 Nëntor 2023 - 16:28:58

...
Shperblim 500€

Ka humbur diten e shtune 28 Tetor ne ora 12:00 papagalli I quajtur PIPO Rreth zones se Kumes ne drejtim te Plazhit te Vjeter,Vlore Kushdo qe e ka pare ju lutem te kontaktoni ne nr e tel: 0692413867 Kundrejt nje shperblimi 500€

Pipo
+355692413867

7 Nëntor 2023 - 15:56:10

...
Targe e humbur

Targe e humbur

Erjon
+355692121144

7 Nëntor 2023 - 15:52:18

...
Ka humbur qenushi!

Ka humbur diten e sotme rreth ores 9-10 te mengjesit. Kemi informacion që e ka marrë një djal me nje makin smart ngjyre gri.

EC
+355692301346

7 Nëntor 2023 - 15:49:06

...
Portofol i humbur

Ka humbur sot nje portofol perrenjas,urak me inicialet Gezim kapri ju lutem me ktheni vetem kartat leket i mbani ju falenderoj ne qofte se me konataktoni nr 0683038894

Gezim kapri
+355683038894

7 Nëntor 2023 - 15:46:47

...
Humbje celsi

Me ka humbur nje cels benzi bashke me disa celsa shpie ne zonen e fushkrujes Ka shperblim te kenaqshem

Albert
+355689305500

7 Nëntor 2023 - 15:43:05

...
Celesa audi

Pershendetje ne peqin kan humbur nje pal celesa audi nqs dikush i gjen te me kontaktoj 0683192026 ka dhe shperblim

Audi
+355683192026

7 Nëntor 2023 - 15:40:22

...
Wallet - Lost small wallet with butterflies on it

I lost a little wallet that is a small zippered pouch with butterflies on it. Inside was LEK, three credit cards, and my California driver's license. I would be incredibly grateful to anyone who can return it. You can whatsapp me at +1-917-885-5015. Or my Albanian number is: +355-69-279-7004 Thank you, Carly

Carly M
+355692797004

7 Nëntor 2023 - 15:36:58

...
Mace humbur

🆘️URGJENTE🆘️ Macja ka humbur qe ne 31.05.2023, familja po e kerkon deshperimisht. Ka informacione se macja eshte vjedhur dhe eshte shitur, komshinjt refuzonin ti hapnin kamerat dhe ka kerkuar pafund por pa asnje rezultat. Vajza pavaresisht te gjithave ofron shperblim 200€ mjafton qe macja te rikthehet. Lutemi ta postoni qe ta rikthejme perseri macen prane familjes. Humbur ne Korce 0699478007

Suada
+355699478007

7 Nëntor 2023 - 15:32:09

...
Portofol i humbur

Portofol i humbur ne afersi te shkolles bashkuar ka humbur ne trotuare , nese e gjen dikush te lutem te me kontaktoje se pse kam sh dokumneta te rendesishme dhe te djalit Tim minoren, karta banke karte indetiteti, sasi lekesh nk kishte vtm dy mij lek t vjetra,faleminderit!

Emanuela
+355696647290

7 Nëntor 2023 - 15:28:44